"Сучасний менеджмент і економічний розвиток"

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

 

Науково-інформаційний портал

із менеджменту та економіки кафедри управління Сумського державного університету

Вісник Сумського державного університету. Серія Економіка

фаховий журнал у галузі економічних наук

Для участі в конференції необхідно надіслати:

1)    заявку (за вказаною формою);

2)    копію квитанції про сплату оргвнеску;

3)    електронний варіант тез (ім’я файлу повинно відповідати прізвищу автора) на електронну адресу конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або заповнити он-лайн форму на сайті

Кінцевий термін подання заявки та тез 25 березня 2013 р

Оргвнесок для часткового відшкодування витрат на проведення конференції становить:  100 грн. (включаючи публікацію та розсилку тез, каву-брейк). Оргвнесок необхідно сплатити до 25 березня 2013 року за такими реквізитами:

Сумський державний університет

 р/р №  31257272210032ГУДКСУ в Сум. області

МФО 837013 Код 05408289 з  позначкою «За конференцію «Менеджмент».

Правила подання та оформлення тез

1. До публiкацiї приймаються науковi працi, якi не друкувалися ранiше.

2. Обсяг 2-4 сторiнки формату А5, надрукованi з використанням текстового редактору Microsoft Word. Поля: верхнє - 15 мм, нижнє - 15 мм, лiве - 15 i праве - 20 мм, iнтервал - одинарний, перший рядок абзацу - вiдступ 5 мм. Слова друкуються без переносiв. Шрифт - Тimеs New Romaп. Всi нетекстовi об'єкти створюються вбудованими засобами Word. Формули - за допомогою редактора Microsoft Еquatiоn 3.0.

3. Рукопис повинен бути оформленим iз дотриманням вищезазначених вимог та ретельно перевiреним. Доповiдi, що оформленi без дотримання вимог, будуть включенi до програми конференцiї, але не будуть опублiкованi.

 

Видання матеріалів конференції

Всi доповiдi будуть надрукованi до початку конференцiї у збiрнику тез доповiдей конференцiї. За матерiалами кращих доповiдей будуть надрукованi статтi у спецiалiзованому виданнi з перелiку ВАК України - "Вiснику Сумського державного унiверситету". Серiя "Економiка".

Оргкомiтет залишає за собою право вiдбору та редагування рукописiв наукових праць.

Також повiдомляємо, що в Сумському державному унiверситетi 19-20квiтня 2013 р. вiдбудеться II-й етап Всеукраїнської студентської олiмпiади зi спецiальностi "Економiка природокористування" серед студентiв унiверситетiв, економiчних та технiчних навчальних закладiв.

Вкладення:
Скачати цей файл (Inform_list.doc)Інформаційний лист[ ]272 Kb